Herfst fotoshoot met PhotoSolutions

Gisteren heb ik een herfst fotoshoot gehad in de natuurtuin te Leerdam. Mijn vriend is fotograaf en heeft een eigen bedrijf, genaamd PhotoSolutions. Hij heeft een aantal prachtige foto’s van mij gemaakt in de natuurtuin en die wil ik natuurlijk met jullie delen :).
Ben je benieuwd hoe deze foto’s eruit zien? Kijk dan snel verder!
Ik wilde graag nieuwe foto’s van mezelf in een mooi natuurgebied hebben en de natuurtuin in Leerdam is hier zeker een zeer geschikte plek voor. Het was gisteren wel erg koud, dus had ik mijn winterjas van de H&M aan, mijn touchscreen handschoenen aan en een muts van Headict op. Deze muts is van het merk Barts en is met de hand gemaakt. Ik vind het echt een heerlijke muts, hij is lekker warm en mooi groot en de kleur vind ik super mooi! Roze, hoe kan het ook anders :). Ben jij ook nog op zoek naar een leuke en warme muts of andere mooie headwear, denk aan snapback caps, hoedjes, baretten, e.d., neem dan eens een kijkje op de website van Headict!

De fotoshoot verliep echt zeer goed. We hebben verschillende poses gebruikt en op verschillende plekken gefotografeerd. Mijn vriend heeft hier onzettend mooie foto’s gemaakt van mij en hier ben ik zeer blij mee. De foto’s geven mij echt een herfstgevoel :). De foto’s ga ik zeker gebruiken als profielfoto’s etc.

Wil jij ook eens een shoot hebben voor jezelf, bijvoorbeeld voor een nieuwe profielfoto of juist een shoot samen met jouw partner of ouders, broer(s), zus(sen), vriend(en) of vriendin(nen) of wie dan ook, je kan altijd een fotoshoot regelen bij PhotoSolutions. Je kan natuurlijk ook een waardebon bestellen voor een fotoshoot, leuk voor als een cadeau voor de feestdagen :).
Wat vind jij van de foto’s?
Xxx Miss SentinelliVolg mij via Bloglovin, Twitter, Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn en YouTube.
Vind jij dit artikel leuk? Klik dan op het hartje :).
Hele mooie foto’s! Ik krijg er echt een herfstgevoel door. Prachtig!
Dank je wel 😀
Je staat er goed op Miss! En leuk die blozende wangetjes 😀
Liefs,
Maria
Dank je wel 😀
Wat een mooie scherpe foto’s. Mooie locatie ook!
Dank je wel 😀
Super mooie foto’s
overal herfstblaadjes I love it! Die muts is ook echt gaaf 🙂
Dank je wel :), ja ik vind de muts ook echt super gaaf 😀
Hele mooie foto’s & erg leuk om te zien! x
Dank je wel 😀
Super toffe foto’s en een mooie locatie!
Dank je wel 😀
Mooi! En ook een hele mooie locatie om te shooten 😀
Dank je wel :)! Ja je kan daar echt mooie foto’s maken :).
Het zijn echt super mooie foto’s geworden !!
Dank je wel :)!
Mooie foto’s!! 😀 Ga t zeker onthouden.. X
Dank je wel 🙂 En een fotoshoot is zeker een aanrader :).
Wat zitten er een aantal prachtige foto’s tussen, heel erg mooi! Je lacht ook heel erg leuk en wat draag je een prachtige outfit, super mooi resultaat.
Dank je wel :D!
De foto´s zijn erg mooi geworden!
Dank je wel :)!
Wat een prachtige foto’s zijn het geworden. Leuke muts heb je ook op, en die touchscreen handschoenen vind ik ook ideaal.
Dank je wel :). Ja die muts is echt fijn en lekker warm :)! En die touchscreen handschoenen zijn ook zeker een aanrader :).
Leuk om te horen allemaal 🙂 Wat een topmodel is ze he 🙂
Zou een van jullie dit ook eens willen is dat al mogelijk voor 50 euro per shoot (excl. eventuele reiskosten) Je krijgt dan prachtige foto’s met mooi licht en ze worden ook professioneel bewerkt. Daarnaast krijg je de 5 beste digitaal aangeleverd (voor online gebruik) en de allermooiste afgedrukt op professioneel papier op een formaat van 20x30cm
En mocht je niet tevreden zijn over je foto’s, dan fotograferen we gewoon weer overnieuw!
Als je interesse hebt kun je me altijd via mijn website contacten: http://www.photosolutions.nl
Hele mooie foto,s
Dank je wel 😀
Mooi mooi mooi mooi mooi!!!
Dank dank dank dank dank!!! 😀
Wat leuk! mooie foto’s hoor 😉 Precies voor in de tijdschriften voor herfstkledij. Zo in de natuur foto’s maken ziet er altijd prachtig uit 😉
Owww dank je wel :).
Ik vind ze prachtig, vooral die onderste!
Dank je wel :).
Wauw echt hele mooiren scherpe foto’s! Ze geven ook een heerlijk herfstgevoel 🙂 lijkt me ideaal een vriend met een fotobedrijf en jij als blogger 😉
Dank je wel :). Ja dat is echt super handig! haha
Leuke foto’s!
Dank je wel 🙂
Mooie foto’s! Lijkt me nu inderdaad wel heel koud om buiten foto’s te maken, maar het resultaat is erg mooi!
Dank je wel :)!