Planner Stickers – Wegens groot succes, 20% korting op jouw bestelling!

Planner stickers

In februari kwamen mijn allereerste planner stickers online is mijn webshop! In totaal zijn er zeven stickervellen die je kunt gebruiken in jouw Bullet Journal of Planner. Er hebben al ontzettend veel mensen een bestelling geplaatst, super tof om te zien! En wegens dit groot succes krijg je vanaf vandaag tot en met 31 augustus 20% korting op jouw bestelling!

In dit artikel vertel ik meer over deze planner stickers!

Planner stickers

Er zijn dus in totaal 7 stickervellen:

  • Stickervel met de Dagen van de week
  • Stickervel met de Maanden en hartjes
  • Stickervel met de Maanden met sterretjes
  • Stickervel met Tijdlijnen en de dagen van de maand en hartjes
  • Stickervel met Weericoontjes
  • Stickervel met nog meer Weericoontjes
  • Stickervel met Watertrackers

Planner stickers

Elk stickervel wordt afgedrukt op een super glossy papiervel en het is zeer gemakkelijk in te kleuren met bijvoorbeeld Tombows of andere stiften/markers. Hierboven heb ik een voorbeeld pagina geplaatst uit mijn Josh V Mascha Planner. Hierin gebruik ik ook de stickervellen en ik gebruik Tombows om de stickers in te kleuren.

De stickers kosten per vel slechts 1,25 euro en je kan ze hier bekijken: Planner Stickers! Bestelling binnen Nederland en naar België mogelijk!

Gebruik de volgende kortingscode om de 20% korting te gebruiken (alles in hoofdletters):

20PLANNER

Wat vind jij van bovenstaande stickers? Heb jij al stickervellen besteld?

Xxx Miss Sentinelli

Volg mij via Bloglovin, Twitter, Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn en YouTube.

  Vind jij dit artikel leuk? Klik dan op het hartje :).
Delen: