Wat heb ik gekregen voor mijn verjaardag?


Verjaardagscadeautjes

Zoals sommige van jullie weten, was ik afgelopen vrijdag jarig. Ik ben alweer 29 jaar geworden…nog een jaartje en dan ben ik alweer 30 :o :D . Ik vier mijn verjaardag eigenlijk nooit, maar toch zijn er altijd wel een aantal die even langskomen, zoals mijn ouders, mijn broer en zijn verloofde, schoonouders etc zijn gisteren even langsgeweest. Ik heb dan ook een aantal super gave cadeautjes mogen krijgen waar ik echt ontzettend blij mee ben. Vandaag laat ik dan ook mijn cadeautjes zien :). Dus wat heb ik gekregen voor mijn verjaardag? Kijk snel verder!


statief-2

Statief + balhoofd

Als eerste heb ik van mijn verloofde en mijn schoonouders een super mooie statief van Vanguard gekregen. Mijn oude statief is namelijk erg gaar en wankel, dus het was tijd voor een nieuwe statief. Een goede statief had ik namelijk ook op mijn wishlist van 2014 gezet en deze kan dus weer afgestreept worden :) . Ik ben echt blij met mijn nieuwe statief! Wat een super gaaf en stevig ding!


Portemonnee

Portemonnee

Ook heb ik een nieuwe portemonnee gekregen die je ook als clutch kan gebruiken. Mijn oude portemonnee was alweer behoorlijk oud en versleten dus ik was al een tijdje op zoek naar een nieuwe portemonnee. Echt een super mooi ding! Veel vakken voor papiergeld, losgeld en pasjes. Maar ook mijn telefoon past hier mooi in. Daarnaast zit er een handige en mooie ketting aan vast, zodat je hem over je schouders heen kan doen. En de kleur is echt helemaal top :D !!


Love hope happiness armband

Ik ben gek op leuke sieraden en ik kreeg ook nog eens een prachtige wikkelarmband met de tekst *LOVE*HOPE*HAPPINESS* in mooi oude roze. Super mooi!!! Ik hou hier echt van :) .


Cakepops

Ik vind het ook erg leuk om zelf dingen te maken en te bakken. Ik kreeg een super leuk boekje met cakepops…yummmm!!! :D Binnenkort ga ik ze zeker maken en zal ik hier ook zeker een artikel over schrijven :D .


Heppie

Ook super grappig zijn de Heppie servetjes die ik kreeg. Met een leuke Heppie tekst erop :D, echt grappig!!

Ook kreeg ik geld, prachtige bloemen en een heerlijke droge worst haha. Ik kom namelijk uit Drenthe en we aten vroeger altijd super vaak droge worst. En mijn ouders nemen die altijd mee voor mij :) . Heerlijk!!!

Ik heb echt weer super genoten van mijn verjaardag en de mensen die er waren :). Heerlijk rustig en toch super gezellig!

Iedereen bedankt voor de lieve felicitaties en cadeaus :) en op naar de volgende 29 jaar! :D

Xxx Miss Sentinelli

Volg mij via Bloglovin, Twitter, Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn en YouTube.

Delen: