China Glaze short & sassy

Sinds kort ben ik een trotse eigenaar van een prachtig China Glaze lakje, en dit is mijn allereerste China Glaze nagellakje! Wil je meer weten over dit nagellakje? Kijk dan snel verder!
Echt een super mooi lakje is dit. Het is een dieprood / bordeaux-rood lakje en komt uit de retro diva collection van China Glaze.
Het kwastje lakt erg fijn, hij is niet te dun en niet te dik. Ook het lakje zelf lakt erg goed. Hij laat geen strepen achter, maar mooi egaal en de glans is echt super mooi.
Op bovenstaande foto heb ik mijn nagels in 2 laagjes gelakt. In één laagje is hij al best dekkend, maar 2 laagjes maakt het toch wat mooier. De droogtijd is prima, ik kon al redelijk snel wel weer mijn handen gebruiken :). Daar hou ik van!
Ik ben echt zeer tevreden over dit lakje, de kleur is echt top, blijft zeer goed zitten, de dekking is top en het lakt ook nog eens fijn.
China Glaze short & sassy kost €6,95.
Wat vind jij van China Glaze lakjes?
Xxx Miss SentinelliVolg mij via Bloglovin, Twitter, Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn en YouTube.
Vind jij dit artikel leuk? Klik dan op het hartje :).
heeeeeeeel mooi
Valerie onlangs geplaatst…Lak je nagels: KOH dreamy gold
Wat een mooi lakje!
wat een mooie kleur zeg, wauw
aparte kleur, niet eentje die ik snel zal kiezen maar mooi is hij zeker wel.
wat een prachtige chique kleur! 😀
Ik vind het een hele mooie kleur. Ik heb van W7 een lakje, die qua kleur heel dicht in de buurt komt.
wat een mooie donkere kleur!
Ik vind deze kleur prachtig!!!!
Wat een prachtig lakje! Zeker nu ook voor valentijn! 🙂
Ik vind hem erg mooi! Wauw.
Het is inderdaad echt een top kleurtje! Ik vind ‘m heel erg mooi eruit zien
Wat een mooi kleurtje zeg! Ik heb nog geen lakjes van China Glaze.
Wow wat een mooi kleurtje! Ik ben ook dol op China Glaze, vooral hun zomercollecties vind ik altijd erg leuk.
Mooie kleur zeg!
Wat een mooi donker lakje!
echt een mooie kleur!
Wauw, wat een prachtige kleur! x