Labello Soft Rosé – Mooie verzorgde lippen met een goede lippenbalsem

Sinds de afgelopen dagen krijg ik echt een herfst gevoel. Het wordt steeds kouder en vooral gisteren heb ik bijna de hele dag alleen maar regen gezien en gehoord..ik had zefs al weer een kaarsje aan gedaan haha.
Maar omdat het weer kouder wordt, merk ik ook dat mijn lippen droger en schraler worden. Hier wil ik dan wat aan doen en gebruik ik het liefst een lippenbalsem. Vandaag wil het hebben mijn favoriete lippenbalsem, namelijk de Labello Soft Rosé.
De labello zit in een roze verpakking… I love pink 🙂 haha!! Ik vind de verpakking echt mooi!
De ingredienten:

De lippenbalsem zelf is ook roze van kleur, net als de verpakking.
De geur is echt heerlijk, ruikt een beetje naar rozen. Echt een prettige geur.

De lippenbalsem laat een subtiele roze kleur achter op de lippen. Hieronder heb ik een aantal foto’s geplaatst van de kleur :).

De swatch op mijn arm, je ziet dat hij heel licht van kleur is er zit een beetje shimmer in :).
Je ziet dat de kleur en de shimmer best subtiel zijn :).
Mijn lippen worden goed verzorgd en voelen ook weer zacht aan. Ik ben echt dol op deze lippenbalsem :).
De Labello Soft Rosé kost rond de 2 a 3 Euro.
Wat is jouw favoriete lippenbalsem?
Xxx Miss SentinelliVolg mij via Bloglovin, Twitter, Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn en YouTube.
1 Vind jij dit artikel leuk? Klik dan op het hartje :).
Ik gebruik deze lipbalm zelf ook. Vind hem erg fijn en hydraterend!
Die geur van die labello..
zo lekker ik zou hem zou op kunnen snuiven of eten..
haha 😛
Labello’s zijn altijd zo fijn <3
Mooie tint zeg! Mooi subtiel glansje!! Zelf heb ik altijd blystex maar misschien moet ik maar eens overstappen!!
het effect is wel goed te zien zeg! Zelf ben ik een beetje van de labello afgestapt maar vroeger smeerde ik daar sticks van weg haha
Ik heb ook een favoriet van Labello!
Ik heb dit product zo hard nodig met dit weer. Leuk artikel.
Ik hou toch zo van Labello!
Ziet er goed uit!
Labello, aaaaltijd goed 🙂 En tof dat deze ook een kleurtje heeft.
Leuk dat hij zo subtiel is 🙂 x
Fijne review! Ik varieer heel erg in lipbalsems, heb er meestal minstens 15 in huis liggen, stel dat er één opgaat. Op het moment gebruik ik vooral Labello Hydro Care.
Wow 15! 😀 Dat zijn er best veel hihi, maar Labello Hydro Care lijkt me ook super fijn!
Hij lijkt me heerlijk! Hij geeft een mooie kleur aan je lippen en hij verzorgt ze ook nog eens, perfect. (:
zo’n subtiel kleurtje is wel leuk 🙂 ik vind labello altijd wel fijn.
Staat je erg goed, niet te opvallend maar toch classy! ik hou alleen niet zo van de geur van rozen, doe mij maar een mint/munt lippenbalsem 🙂
Dank je :). Mint/munt lijkt me inderdaad ook zeer fijn!