LUSH Ultrabland gezichtsreiniger

Na verschillende reinigers te hebben gehad waar ik niet helemaal tevreden over was, was het tijd om iets anders te gaan uitproberen. Al een aantal keer kwam ik de LUSH Ultrabland gezichtsreiniger tegen op verschillende blogs en ik was hier was erg benieuwd naar. Ik zette hem op mijn wishlist en ik kreeg deze van mijn man voor mijn verjaardag 🙂 . Super lief! Vandaag vertel ik jullie wat ik ervan vind.

De gezichtsreiniger zit in een potje van 100g. Het is een zachte crème op oliebasis dat alle huidtypen goed reinigt.

Hierboven heb ik de ingrediënten weergegeven. Er zitten heerlijke natuurlijke en verse ingrediënten in.

De structuur is echt heerlijk. De crème is inderdaad super zacht en de geur is echt heerlijk.

Het is de bedoeling dat je de crème goed op je huid en ogen in masseert. Dan laat je het even intrekken en verwijder je het weer met een washandje en warm water.
Ow wat is dit een heerlijke reiniger zeg. Het haalt echt al mijn make-up eraf, zelfs mijn waterproof mascara. De crème is super lekker en zacht voor mijn gezicht. Het trekt totaal niet en het maakt mijn huid ook heerlijk zacht.
Ja ik ben echt zeer tevreden met deze gezichtsreiniger! LUSH heeft weer gewonnen voor mij!
De LUSH Ultrabland gezichtsreiniger kost 17,75 voor 100g en kan je kopen in een LUSH winkel of op de website van LUSH.
Ken jij de LUSH Ultrabland gezichtsreiniger al? En wat vind jij ervan?
Xxx Miss SentinelliVolg mij via Bloglovin, Twitter, Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn en YouTube.
1 Vind jij dit artikel leuk? Klik dan op het hartje :).
Dat klinkt goed!
Ik loop altijd als ik deze winkel zie snel voorbij!
Het is net een Candy shop.
Xoxo
Dit lijkt mij wel een fijne reiniger, eerst maar even mijn voorraadje opmaken voor dat ik ga shoppen bij Lush x
Bianca onlangs geplaatst…BEAUTY | RIMMEL SHEER & SHINE LIPSTICK 300 PINK RULES
Ik heb wel vaker over deze gezichtsreiniger gehoord, hij lijkt me echt fijn!
Oeh ik wist niet dat dit zo een fijne gezichtsreiniger was 😀 x
Ik kende hem nog niet, maar hij klinkt echt heerlijk inderdaad!
Inge onlangs geplaatst…Ik leef nog hoor!
Dit lijkt me een lekkere en fijne reiniger!
Klinkt goed! Ik ken deze creme ook niet maar wil hem best wel proberen
Darina onlangs geplaatst…Instagram Photo Diary May
Ik kende deze gezichtsreiniger nog niet. Het klinkt wel heel erg fijn. Ik zet hem ook op mijn wish list.