Mijn leven in foto’s #114 – Nationaal Militair Museum, mijn man was jarig en dierenpark De Paay
Het is weer een tijdje geleden dat ik mijn leven in foto’s heb gedeeld. De afgelopen weken hebben we weer veel meegemaakt. We zijn naar het Nationaal Militair Museum en naar dierenpark De Paay geweest en mijn man was jarig. In dit artikel laat ik zien wat ik allemaal heb meegemaakt de afgelopen weken. Neem weer een kijkje in mijn leven.
Thomasje vindt het echt super leuk om te knutselen. Hij heeft dan ook deze mooie creaties gemaakt! Echt cute!
We zijn ook naar dierenpark De Paay geweest. Dit is een klein dierenparkje bij ons in de buurt. Het is echt super leuk om daar rond te lopen.
Ik had ook een spelletje voor Thomas gemaakt, maar Linkie vond de dozen ook erg leuk haha.
Yummieee!!
Ook zijn we even weer naar de hengelsportwinkel geweest. Hier hebben ze ook karpers, Thomas vindt ze echt geweldig om te zien!
Een aantal weken geleden waren ook de Nationale Glasdagen in Leerdam. Ik ben ook nog een rondje gelopen door de haven en ook naar Hofje van Mevrouw van Aerden geweest, want het was ook een open monumentendag. Mocht je een keer in Leerdam zijn, dan raad ik zeker aan om hier eens een kijkje te nemen en een rondleiding te nemen.
Voor Thomas hebben we ook een peuterbedje gehaald. Hij is er erg blij mee en ook enorm trots, so cute!
Toen het ook nog mooi weer was, hebben we ook lekker gewandeld in de Natuurtuin van Leerdam. Heerlijk genieten van het weer en de omgeving!
Pakketjestijd!!
We moesten ook nieuwe handdoeken hebben en besloot ik om nieuwe handdoeken te halen bij HEMA. De handdoeken zijn gemaakt van katoen met rPET, gerecycled PET materiaal afkomstig uit de door de consument gebruikte en ingezamelde (fris)drankflessen.
Lekker wandelen in het bos, we hebben ontzettend veel kastanjes verzameld waarmee we weer leuke herfstcreaties gaan maken.
En we zijn ook nog naar het Nationaal Militair Museum geweest. We waren hier al een keer naar toe geweest toen Thomas nog kleiner was. En hij is dol op vliegtuigen, dus besloten we om nog eens hier naar toe te gaan. Hij vond het echt geweldig!!! Als het weer een keer mooi weer is, dan gaan we ook naar Schiphol toe.
En mijn man was ook jarig! Thomas en ik hebben samen de cadeauverpakking gemaakt en Thomas had de cadeautjes gegeven aan mijn man en ook gezongen. Echt super cute!!
Morgen vieren we de verjaardag van mijn man en vandaag gaan we lekker weer knutselen en herfst creaties maken.
Wat heb jij de afgelopen weken meegemaakt? Wat heb jij in de planning staan vandaag?
Xxx Miss SentinelliVolg mij via Bloglovin, Twitter, Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn en YouTube.
Vind jij dit artikel leuk? Klik dan op het hartje :).
Laat een reactie achter