Nieuwe H&M trui en Timberland schoenen
Afgelopen week heb ik nieuwe H&M kleding gekocht en ook mijn allereerste Timberland schoenen. Dit weekend zijn we naar Kasteel de Haar geweest om wat outfit foto’s te maken en vandaag wil ik mijn nieuwe H&M trui en Timberland schoenen laten zien. Alle foto’s zijn gemaakt door mijn man PhotoSolutions.
De H&M trui is een bordeauxrode Ribgebreide trui met de tekst “Original since forever” erop. De kleur vind ik echt geweldig! Vooral in deze tijd hou ik er van om zo’n kleur te dragen. De trui kost 19,99 Euro.
Yes! Mijn allereerste Timberland schoenen! Ik ben er zo ontzettend blij mee. Ik wilde graag nieuwe schoenen hebben voor bij mijn nieuwe kleding en we liepen in Nieuwegein de schoenenwinkel Nelson binnen. Deze prachtige Timberland schoenen zag mijn man ineens staan en ik was gelijk verkocht! Wat zijn ze gaaf zeg! De hakken zijn wel hoog, maar ook wel lekker breed, dus ik kan er zeer goed op lopen. Normaal kan ik echt niet op hoge hakken lopen namelijk haha. Maar deze zijn echt perfect. En ik vind de kleur ook helemaal geweldig. Past ook echt goed bij mijn outfit. Deze geweldige schoenen kosten 139 Euro.
En wat is het toch zo ontzettend mooi bij Kasteel de Haar. Je kan er prachtige foto’s maken. Wij hebben zondag ook voor ons een museumkaart gekocht, zodat we vaker hier naar toe kunnen om heerlijk rond te wandelen en foto’s te maken. Maar met de kaart kunnen we ook naar andere musea en andere prachtige plekken waar we mooie foto’s kunnen maken.
Ik ben zeer blij met mijn nieuwe H&M trui en de Timberland schoenen! Ik heb nog meer H&M kleding gekocht en hier zal snel ook weer nieuwe artikelen van online komen met outfit foto’s.
Loop jij het liefst op platte schoenen of schoenen met hakken / laarsjes?
Xxx Miss SentinelliVolg mij via Bloglovin, Twitter, Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn en YouTube.
1 Vind jij dit artikel leuk? Klik dan op het hartje :).
Gave schoenen.. inderdaad wel een hoge hak.. voor mij toch wel ietsje te hoog.
Wat een toffe schoenen vooral, leuke foto’s!
Wat een mooie foto’s! 🙂 De schoenen staan je ook erg goed trouwens!
Mariska onlangs geplaatst…Breek de week #6 (Katlijk en nieuwe weg inslaan met blog)
De schoenen zijn heel tof!
Wat een prachtige foto’s zeg, heel mooi gedaan! Ik ga bijna altijd voor platte schoenen, ik word vaak al moe van alleen het kijken naar hakken haha. Nee, dat wil ik mezelf gewoon niet aandoen;-)
Prachtige foto’s! Wat een mooie omgeving ook. Het is lang geleden dat ik bij Kasteel de Haar ben geweest. En ik draag het liefst platte schoenen of met een laag hakje 🙂
Darina onlangs geplaatst…8 Reasons Why I Love Pinterest
Toffe schoenen heel mooie foto’s! Toevallig zag ik vandaag in Utrecht ook dit soort modellen in de etalages!
Ik loop ook het liefst op laarsjes met een stevige hak!
Babs onlangs geplaatst…Eigenzinnige BootZ van HielZ by JeS geven elke outfit een spannende twist
Wauw, ik vind die schoenen echt helemaal geweldig! Ik wist helemaal niet dat er ook Timberlands met hakken bestonden. Wat een mooie outfit en prachtige foto’s!
Romy onlangs geplaatst…Outfit | Liefde voor mijn vintage winterjas
Ik vind de schoenen erg mooi! 🙂
Super mooi je outfit. En wat zijn de foto’s prachtig geworden. Top locatie. Ik wil altijd nog graag de hoge Timberlands.
Prachtig foto’s en zo een mooie outfit 😉
Pretty shoes….
Xoxo