Mijn leven in foto’s #68 – Nieuwe H&M kleding, Timberland schoenen en outfit foto’s maken bij Kasteel de Haar
Foto gemaakt door PhotoSolutions
Wat een heerlijk weer was het vandaag zeg! We zijn vandaag weer naar Kasteel de Haar geweest om outfit foto’s te maken en lekker te wandelen. Vandaag laat ik jullie nog meer zien wat ik de afgelopen twee weken nog meer heb gedaan en heb meegemaakt. Neem weer een kijkje in mijn leven.
Twee weken geleden waren de Nationale Glasdagen in Leerdam. Ook was het koopzondag en waren er verschillende activiteiten te beleven. Super leuk en het was weer heerlijk druk in de haven en in de stad. Volgend jaar weer!
Voor Thomasje hadden we nieuwe sloffen gehaald, ik vind ze echt te cute! Haha
Er was ook weer een nieuwe evenement aan de gang bij De Sims Freeplay. Elke dag speel ik dit spel, super tof!
Super leuke avond gehad met onze grote club fotografie vrienden. Heerlijk uit eten geweest, yummie! Moeten we vaker doen!
Afgelopen woensdag zijn we naar Nieuwegein geweest om nieuwe kleding te gaan kopen. Ik ben goed geslaagd bij de H&M en ik heb nog te gekke Timberland schoenen gescoord. Zo blij mee!
Vandaag zijn we dus weer naar Kasteel de Haar geweest om de eerste outfit foto’s te maken. Hier komt natuurlijk nog een uitgebreid artikel van online. Het eerste resultaat zie je al bovenaan dit artikel! Het is daar zo mooi! En kleine uk vind het ook heerlijk om rond te wandelen.
Wat heb jij de afgelopen weken gedaan?
Xxx Miss SentinelliVolg mij via Bloglovin, Twitter, Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn en YouTube.
2 Vind jij dit artikel leuk? Klik dan op het hartje :).
Wat een super stoere schoenen, echt geweldig! Maar die sloffen van Thomas mogen er ook wezen, heel koddig!
Babs onlangs geplaatst…KeeK op de WeeK 38- Project, Vakantie (leed) en Knuffelen…
Wat zijn je nieuwe kleren leuk, die schoenen zijn ook supertof!