Op deze pagina vind je een overzicht van walkthroughs over hoe je missies van De Sims FreePlay kunt voltooien. Je kan hier terecht voor al jouw vragen over missies van De Sims Freeplay.
Op deze pagina vind je allerlei vragen en antwoorden per categorie ingedeeld. Klik op een vraag dat je hebt en je krijgt gelijk het antwoord te zien. Bekijk het artikel eerst goed door. Staat jouw vraag er niet bij, dan kan je deze plaatsen in de reacties. Heb je een vraag gesteld waarvan het antwoord in dit artikel staat, dan wordt jouw vraag verwijderd. Dit is zodat we het schoon en overzichtelijk kunnen houden. Dit artikel zal steeds uitgebreider gaan worden. Helemaal onderaan het artikel staan een aantal Walkthroughs van de updates die zijn geweest. Deze zal ook nog uitgebreid worden.
Ga naar jouw stadskaart en selecteer een kavel waar nog niet op gebouwd is. Je kan dan kiezen voor een compleet huis of een lege kavel. Op een lege kavel kan je dan jouw eigen droomhuis bouwen. Via woonwinkel – huis kan je dan verschillende kamers en verdiepingen bouwen.
Ga naar jouw stadskaart en selecteer een huis dat niet bewoond is. Wil je een huis slopen dat nog wel bewoond is of er zitten hier nog huisdieren in, dan zal je de personen en huisdieren moeten laten verhuizen. Als het huis niet bewoond is, ook niet door huisdieren, dan krijg je de optie om het huis te slopen. Let wel op, als je hier op wilt bouwen, dan zal je weer een huis of een lege kavel moeten bouwen en dit kost tijd en geld. Maar je kan ook het hele huis verwijderen door kamer per kamer te verwijderen. Hoe dat gaat, kan je zien bij de vraag hieronder.
Ga naar een huis van jouw Sim toe. Open de woonwinkel en ga naar huis – kamers. Klik in het midden van een kamer. Je krijgt nu een verwijder icoontje te zien. Hier kan je op klikken als je de gehele kamer wilt slopen/verwijderen. Alle items die nog in de kamer staan, worden dan in jouw inventaris geplaatst, die ben je dus niet kwijt.
Bij elk huis of kavel staat een brievenbus en een vuilnisbak ernaast. Selecteer een Sim en klik daarna op de vuilnisbak. Nu kan je de optie “omver trappen” kiezen.
Ga naar een huis toe en klik dan op jouw Simtracker (het gedeelte waar je al je Sims ziet). Roep dan de Sims bij elkaar in dit huis door op het fluitje onder jouw Sims te drukken.
Je kan een Sim of een huishouden laten verhuizen door op het “huis” icoontje te drukken boven een huis dat nog niet bewoond is. Kies dan de optie “Bestaande Sim laten verhuizen” of “Huishouden laten verhuizen”. Bij bestaande Sim laten verhuizen, kan je alleen een volwassen Sim laten verhuizen. Dus tieners, jonge sims en baby’s kan je niet laten verhuizen, zonder dat hun ouders meeverhuizen (dit doe je dan dus via “huishouden laten verhuizen”).
Je hebt hier een fornuis voor nodig. Deze kan je in de woonwinkel vinden bij keuken. Selecteer dan een volwassen Sim en druk op het fornuis. Kies dan de optie “Bakken” en kies dan een van de opties die komen, bijvoorbeeld koekjes.
Je hebt hier een fornuis voor nodig. Deze kan je in de woonwinkel vinden bij keuken. Selecteer dan een volwassen Sim en druk op het fornuis. Kies dan de optie “Bakken” en kies dan een optie waarbij een rood vuur icoontje bij staat. Zodra je Sim klaar is met bakken, dan kan je op het icoontje klikken. Soms gaat het dan gewoon goed, maar soms krijg je ook brand. Het kan dus zijn dat je dit vaker achter elkaar moet doen om brand te kunnen krijgen.
Als je een tuinperkje hebt, dan kan je verschillende planten kweken. Kweek een plant die een groen simetende plant logo heeft, bijvoorbeeld tomaten. Zodra deze klaar zijn, kan je erop klikken. Nu kan het zijn dat je een Simetende plant krijgt, of juist gewoon tomaten. Krijg je tomaten, dan moet je deze weer opnieuw planten. Krijg je een Simetende plant, dan kan je erop klikken en dan onderhandelen met de Simetende plant.
Dit kan je doen in een zetel, deze vind je in de woonwinkel bij woonkamer spullen als je hem nog niet gekocht hebt. Selecteer dan een Sim en klik op de zetel en dan kan je peinzen.
Dit kan je doen in een zetel/fauteuil, deze vind je in de woonwinkel bij woonkamer spullen als je hem nog niet gekocht hebt. Selecteer dan een Sim en klik op de zetel/fauteil en dan kan je je sim laten speculeren.
Dit kan je doen met een computer. Mocht je nog geen computer hebben, dan kan je deze kopen in de woonwinkel bij Elektronica. Selecteer dan een Sim en druk op een computer. Kies de optie “Internetten”.
Dit kan je doen met in total vier computers. Mocht je nog niet genoeg computers hebben, dan kan je deze kopen in de woonwinkel bij Elektronica. Selecteer dan een Sim en druk op een computer. Kies de optie “Internetten”. Doe dit dan bij vier sims tegelijk.
In de woonwinkel bij woonkamer vind je een stapel tijdschriften. Leg deze op een tafel en selecteer met jouw Sim op het item. Kies dan voor de optie “achterklap”.
Je hebt hiervoor een volwassene Sim en een boekenkast voor nodig. De boekenkast kan je vinden in de woonwinkel bij woonkamer. Zet de boekenkast ergens in een huis, selecteer je Sim en druk op de boekenkast. Selecteer dan “pulpboek”.
Je hebt hiervoor een volwassene Sim en een boekenkast voor nodig. De boekenkast kan je vinden in de woonwinkel bij woonkamer. Zet de boekenkast ergens in een huis, selecteer je Sim en druk op de boekenkast. Selecteer dan “Goede literatuur”.
Je hebt hiervoor een stereo nodig. Deze kan je vinden in de woonwinkel bij elektronica. Selecteer dan je Sim en druk op de stereo. Kies dan een van de opties die je krijgt te zien.
Dit is een van de behoeftes van je Sim, het laatste balkje die je onder je Sim ziet (springende Sim met sparkels). Als je deze behoefte vol wilt hebben, dan kan je verschillende dingen doen waar jouw Sim blij van wordt. Bijvoorbeeld e-mail checken op een pc of dansen bij een geluidsinstallatie of een tv programma kijken (en nog veel meer). Doe dit totdat jouw balkje van deze behoefte helemaal vol is.
Dit is één van de behoeftes van je Sim, het één na laatste balkje die je onder je Sim ziet. Als je deze behoefte vol wilt hebben, dan kan je verschillende dingen doen zoals aardig doen tegen een andere sim, of juist telefoneren met zijn/haar moeder of tegen een konijn praten.
Een Sim heeft bepaalde behoeften. Ze hebben honger, slaap, willen een goede hygiene etc. Dit zijn de groene balkjes bij je Sim. Als je ze allemaal (bijna) helemaal vol hebt, dan krijgt je sim allerlei groene “sterretjes” om zich heen, dan is je sim volledig geïnspireerd. Ook kan je je sim laten inspireren door een cupcake te gebruiken, deze kost wel 5LP. Of je kan de “zingende vis” gebruiken, deze moet je dan kopen als je die ooit eens gewonnen hebt met een bepaalde update. Met de weerupdate kan je ook jouw sim laten inspireren door hen te laten raken door bliksem. Hier heb je een weerstation voor nodig. Deze kan je kopen in de woonwinkel bij elektronica en kost 300.000 Simdollars. Plaats deze ergens in de tuin van je Sim en klik erop. Kies dan de optie “Storm creëren”. Laat dan je Sim een tijdje buiten staan. Zodra je Sim dan door bliksem geraakt wordt, dan is je Sim weer helemaal geïnspireerd.
Een Sim zal eerst aangenomen moeten worden bij een werk of school. Dit kan je doen via een bedrijf of school. Je selecteert dan een baan of een schooltijd en je Sim is aangenomen. Als het tijd is om naar het werk of naar school toe te gaan, dan zie je bij je Sim in de Simtracker (waar je al je Sims ziet) een icoontje (zoals een koffertje) dat knippert. Druk hierop en je Sim gaat naar het werk of naar school.
Ga naar het tabblad “Carrière en Educatie” en druk op het icoontje van het werk wat je Sim doet. Je krijgt nu een keuzemenu waar je Sim allemaal kan gaan werken. Ga dan naar het werk wat je Sim op dit moment doet en druk dan op het knopje “Ontslag nemen”.
Je kan een schaakbord vinden in het park (bij de Denkende Sim). Hier kan je gaan schaken / schaapspel spelen. Maar je kan ook een schaakbord vinden in de woonwinkel bij tabblad “Woonkamer” (ergens achteraan), deze kan je dan in een huis plaatsen.
Een hobbywinkel of dumpwinkel zal je eerst moeten bouwen. Deze kan je vinden onder het park.
In de dumpwinkel kan je bepaalde objecten vinden die je nodig hebt voor hobby’s. Je kan hier onderstaande objecten vinden:
– Schildersezel
– Spiegel
– Telescoop
– Modeontwerpstudio
– Brandweerslang
– Veiling podium
– Gitaar
– Voetbalveldje
– Telescoop
Je kan brandweer oefenen door gebruik te maken van een brandweerslang. Deze vind je in de dumpwinkel, deze zal je eerst moeten bouwen als je die nog niet hebt. Waar je deze kan vinden, zie een aantal vragen hierboven. Selecteer dan een Sim en druk op de brandweerslang. Kies de optie “Oefenen voor brandweer”.
Hier heb je een voetbalveldje voor nodig. Deze vind je in de dumpwinkel, deze zal je eerst moeten bouwen als je die nog niet hebt. Waar je deze kan vinden, zie de eerste vraag in deze sectie. Leg dan het veldje op een kavel en selecteer met jouw volwassene Sim op het veldje. Nu kan je voetbal oefenen.
Hier heb je een voetbalveldje voor nodig bij jouw buren. Selecteer een volwassene Sim en druk op een voetbalveldje bij jouw buren. Nu kan je voetbal oefenen. Is er geen voetbalveldje te vinden bij één van jouw buren? Vraag dan aan een buur of zij een voetbalveldje willen plaatsen.
Hier heb je een gitaar voor nodig. Deze vind je in de dumpwinkel, deze zal je eerst moeten bouwen als je die nog niet hebt. Waar je deze kan vinden, zie de eerste vraag in deze sectie. Zet dan jouw gitaar in een huis en klik dan met jouw volwassene Sim op het gitaar. Nu kan je gitaar oefenen.
Je hebt hier een schildersezel voor nodig. Deze vind je in de dumpwinkel, deze zal je eerst moeten bouwen als je die nog niet hebt. Waar je deze kan vinden, zie eerste vraag van deze sectie. Als je de schildersezel hebt, selecteer dan met jouw volwassene Sim op de schildersezel en je kan schilderen oefenen.
Je hebt hier een modeontwerpstudio voor nodig. Deze vind je in de dumpwinkel, deze zal je eerst moeten bouwen als je die nog niet hebt. Waar je deze kan vinden, zie eerste vraag van deze sectie. Als je de modeontwerpstudio hebt, selecteer dan met jouw volwassene Sim op de modeontwerpstudio en je kan kleding ontwerpen.
Je hebt hier een filmcamera voor nodig. Deze vind je in de dumpwinkel, deze zal je eerst moeten bouwen als je die nog niet hebt. Waar je deze kan vinden, zie eerste vraag van deze sectie. Als je de filmcamera hebt, selecteer dan met jouw volwassene Sim op de filmcamera en je kan films maken oefenen.
Je zal eerst een houtsnijwerk tafel moeten hebben. Deze vind je in de dumpwinkel, deze zal je eerst moeten bouwen als je die nog niet hebt. Waar je deze kan vinden, zie de eerste vraag in deze sectie. Zodra je een houtsnijwerk tafel hebt, selecteer dan een volwassen Sim en druk erop. Ga door met deze hobby totdat je een raar ornament hebt gecreeerd.
Dit gebeurt vaker. Je kan proberen om het spel helemaal af te sluiten en opnieuw op te starten. Maar niet altijd werkt dit, wat je dan kan doen, is naar je buren gaan en dan je Sim roepen via het fluitje in de Simtracker. Soms is het zo dat je Sim gebonden is aan huis, omdat zijn of haar behoeftenbalkjes erg in het rood staan. Wat je dan kan doen is je Sim te laten inspireren door hem of haar een cupcake te geven van 5LP, dan zijn alle balkjes weer vol en dan kan je naar je buren toe om je Sim te roepen via de Simtracker.
Je hebt hier twee volwassene Sims voor nodig. Selecteer met je ene Sim de andere Sim en blijf de hele tijd de optie “Wees romantisch” kiezen totdat ze partner zijn, de volgorde is: Ontluikende liefde, date, partner. Daarna kan je de optie “Aanzoek doen” kiezen. Je moet dan een ring uitkiezen, hoe duurder de ring hoe sneller het kan gaan. Maar dure ringen kosten vaak veel LP, je kan er ook voor kiezen om de hele tijd de “stemmingsring” te gebruiken. Blijf deze optie de hele tijd proberen totdat het wel lukt, zo kost het je geen LP, wel natuurlijk Simdollars, maar dit is wel de goedkopere versie. Als het lukt, dan zijn de twee Sims verloofd. Blijf dan nogmaals de hele tijd de optie “Wees romantisch” kiezen totdat het balkje helemaal vol is. Dan kan je de optie “trouwen” kiezen.
Je hebt hier twee volwassene Sims voor nodig die elkaar partners van elkaar zijn. Hoe je dit doet, lees je bij het stukje “trouwen”. Ze hoeven overigens niet getrouwd te zijn. Zodra ze partners zijn, kan je “O jaa” kiezen.
Zorg ervoor dat de twee Sims “beste vrienden” van elkaar worden. Dan kan je deze optie uitvoeren. Laat de twee sims de hele tijd aardig tegen elkaar doen en dan worden ze kennis -> vrienden -> goede vrienden -> beste vrienden.
Zorg ervoor dat de twee Sims “goede vrienden” van elkaar worden. Dan kan je deze optie uitvoeren. Laat de twee sims de hele tijd aardig tegen elkaar doen en dan worden ze kennis -> vrienden -> goede vrienden. Één van de twee Sims moet wel in zijn of haar eigen huis zijn, anders kan de ander er niet bij in trekken.
Hier heb je twee volwassene Sims voor nodig. Selecteer met jouw ene Sim de andere Sim en kies de hele tijd de optie “Wees romantisch”, ga door totdat ze de relatie “Date” hebben (volgorde is: Ontluikende liefde – Date).
Hier heb je twee volwassene Sims voor nodig. Klik met je ene Sim op de andere en blijf de hele tijd de optie “aardig doen” kiezen, totdat ze de relatie “Goede vrienden” hebben, dan kan je de optie “Broederlijke omhelzing” kiezen.
Ga met je Sim naar het park en ga richting het bruggetje. Aan de ene kant zie je de eentjes en aan de andere zie je een modelbootje liggen. Klik op het water en je kan spelen met het modelbootje.
Hier heb je een tiener voor nodig (dus geen jonge Sim of een volwassene). Ga met jouw tiener naar het park en selecter met jouw Sim de steiger aan (in het midden van het park), nu kan je jouw Sim laten chillen op het aanlegsteiger.
Dit behoort tot de hobby “vissen” en dit kan je uitvoeren in het park of bij het strand. Ga met jouw volwassene Sim naar het park of strand toe en selecteer het water. Je kan nu de 24-uur visathon aanklikken.
Om een zwembad te kunnen bouwen, moet je in minstens level 20 zijn. Je hebt hier een gedeelte van je kavel nodig (gras). Ga naar je woonwinkel en druk op buiten. Ga dan naar zwembaden, net zoals bij kamers maken selecteer je een groot vlak op jouw gras. Je hebt nu een zwembad. Bij buiten – zwembadvoorwerpen in de woonwinkel kan je hier ook een zwembadtrapetje vinden, duikplanken, opblaasbare items en meer.
Deze waren een tijdje beschikbaar in het spel. Als je toen een bepaalde missie gehaald had, dan kreeg je deze in jouw woonwinkel en kan je deze met Simdollars kopen. Je kan dan deze vinden bij in de woonwinkel – buiten – zwembaden – zwembadvoorwerpen. Mocht je deze missie niet hebben gehaald of je bent nieuw in het spel, dan is het helaas niet mogelijk om de zwembadreiniger te krijgen of te kopen. De zwembadreiniger is namelijk een limited edition en is helaas niet meer beschikbaar.
Hier heb je een zwembad voor nodig. Hoe je deze kan bouwen, zie vraag hierboven. Dan bij buiten – zwembadvoorwerpen in de woonwinkel kan je hier een opblaasbaar speeltje vinden. Leg deze in het zwembad neer en selecteer met jouw Sim het speeltje, nu kan je een ritje maken.
Hier heb je een zwembad voor nodig. Hoe je deze kan bouwen, zie vraag hierboven. Dan bij buiten – zwembadvoorwerpen in de woonwinkel kan je hier een opblaassstoel vinden. Leg deze in het zwembad neer en klik met jouw Sim op de opblaasstoel, nu kan jouw sim gaan Chillaxen.
Hier heb je een ligstoel voor nodig. Deze kan je vinden in de woonwinkel bij buiten en dan bij meubels. Zet de ligstoel ergens buiten en selecteer een Sim. Klik dan op de stoel en dan kan je totaal relaxen.
Hier heb je een zwembad voor nodig. Als je deze nog niet hebt, dan zal je die eerst moeten maken. Die kan je doen via de woonwinkel en dan de tabblad buiten. Als je een zwembad hebt gemaakt, dan kan je items kopen voor in je zwembad. Koop dan een opblaasbare dolfijn of een orka en plaats deze in je zwembad. Selecteer dan een Sim en klik op het item en dan kan je de optie joyriden kiezen.
Je hebt hier een zwembad voor nodig, een peuter en een volwassene. Selecteer je volwassene en zet hem/haar in het zwembad. Klik dan met jouw Sim op de peuter en kies de optie “Peuter in zwembad zetten”.
Je kan een zwembad schoonmaken met een automatische schoonmaakreiniger. Mocht je deze niet hebben, dan kan kan je een zwembad schoonmaken door met je Sim op een zwembad te klikken en dan de optie “Zwembad schoonmaken” te kiezen. Een zwembad wordt steeds groener als er lang niet schoongemaakt is.
Je kan 1x per dag in de brievenbus kijken. Zodra het zover is, dan zie je een envelope boven je brievenbus hangen en kan je erop klikken. Heb je al die dag erop geklikt en krijg je de missie dat je in de brievenbus moet kijken, dan moet je dus wachten tot de volgende dag totdat je er weer op kan klikken.
Jouw Sim zal eerst getrouwd moeten zijn met een andere Sim. Hoe je kan trouwen, zie je bij sectie “Relaties”. Zodra jouw Sim getrouwd is, dan kan je een wieg kopen en een kind maken. Waar je een wieg kan vinden, zie de vraag hieronder.
Een baby plast vanzelf, je hoeft hiervoor niks te doen. Zodra een baby geplast heeft, is zijn of haar hygiëne slecht. Dan moet je de baby verschonen door op hem of haar te klikken en dan deze optie uit te gaan voeren. Het kan even duren voordat je baby gaat plassen, wacht dus geduldig totdat het wc balkje weer groen is, dan heeft je baby geplast.
Hier heb je speelblokken voor nodig. Deze kan je vinden in de woonwinkel bij peuters en dan ergens achteraan “speelblokken”, deze kosten 12LP. Leg ze dan in het huis van je Sim en klik met jouw peuter op de speelblokken. Kies dan voor de optie “Met blokken spelen”.
Je hebt hier een volwassene voor nodig in hetzelfde huis en die geen taak aan het voldoen is. Selecteer je peuter en druk op een bad. Je kan nu in bad gaan, de volwassene helpt dan de peuter om in bad te gaan.
Je Sims moeten in drie verschillende huizen een auto hebben. Deze kan je kopen bij de auto dealer. Klik dan op de auto’s om te Sims tegeljk te laten rijden.
Meestal kan je kleding vinden via je kledingkast. Een kledingkast kan je kopen via de woonwinkel in de slaapkamer gedeelte. Maar je kan ook kleding uit de speciale kledingwinkel halen. Dit is een gebouw dat je eerst moet bouwen. Hier kan je gewonnen kleding dus ook tussen zitten. Zorg er dus voor dat je de kledingwinkel (kostuum en zwemwinkel) ook snel gebouwd hebt.
Dit kan je doen via een kledingkast. Een kledingkast kan je kopen via de woonwinkel in de slaapkamer gedeelte. Selecteer dan een Sim waarvan je het uiterlijk wilt veranderen. Druk dan op een kledingkast en kies de optie “Kleding bekijken”. Je komt dan in een scherm waar je het uiterlijk van jouw Sim kan veranderen via het tweede tabblad “Kledingkast”.
Je hebt een huisdier nodig bij een huis van een Sim. Een huisdier kan je kopen in de dierenwinkel. Blijf dan een poosje bij een huis waar een huisdier rondloopt. Op een gegeven moment zal je hond gaan blaffen of je kat gaan miauwen en er komt een wolkje boven te staan. Klik hier dan op en je hond of kat zal dan naar een schat gaan zoeken. Vaak zijn dit simdollars, maar ook af en toe LP. En hoe duurder jouw huisdier is, hoe vaker je huisdier een schat zal gaan zoeken.
Je zal eerst een huis moeten hebben. Hoe je een huis kan bouwen, kan je vinden bij sectie “Huizen”. Als je een huis hebt waar nog niemand in woont, selecteer dan op het huis en kies voor optie “Sim toevoegen”. Nu kan je een Sim aanmaken. Wil je een baby toevoegen, kijk dan bij sectie “baby’s”.
Dit zijn allemaal eilandmonumenten. Door grondstoffen te verzamelen, kan je deze naar een niveau hoger brengen. Zodra je genoeg grondstoffen hebt, dan krijg je deze melding. Ga dus naar het mysterieuze eiland en kijk bij welke eilandmonument je het niveau hoger kan brengen. Zodra je alle eilandmonumenten naar niveau 25 hebt gebracht, dan kan je de vulkaan laten uitbarsten.
Soms krijg je een opdracht dat je een Sim met een lage hygiëne naar het werk moet sturen. Maar al je Sims hebben dat niet en het duurt lang voordat de hygiëne laag is. Wat je kan doen is je Sim in een groen zwembad laten zwemmen. Je bouwt een zwembad ergens in de tuin van je Sims en laat deze zo een tijdje staan, zonder dat je hem schoonmaakt (voor de mensen die een reiniger hebben, deze ook niet erin plaatsen!). Zodra je zwembad groen wordt, laat je je Sim erin zwemmen en de hygiëne van je Sim zal snel naar beneden gaan.
Je kan je Sim ook een aantal keer de prullenbak (voorin in de tuin, naast de brievenbus) laten omgooien en daarna weer opruimen. Hierdoor gaat de hygiëne ook omlaag.
Tip van JoanyM:
Schud met je telefoon of tablet dan word je Sim misselijk en geeft je Sim over. Als je dan het overgeefsel opruimt (dus maak geen gebruik van de cleaner!), dan daalt je hygiëne erg snel. Als je dit een paar keer achter elkaar doet, dan staat je hygiëne zo in het rood.
Staat jouw vraag er niet tussen? Stel hem dan hieronder in de reacties! Let op, lees het artikel eerst goed door om te kijken of jouw vraag er echt niet tussen staat. Alle vragen die gesteld worden waarvan het antwoord wel te vinden is in het artikel worden dan ook gewoon verwijderd.
Ik ben bezig met de missie sneeuwproblemen, maar ik moet nu kaarsen kopen. Er staat dat die bij het kopje uitgelicht in de winkel moeten staan, maar ik heb geen knopje uitgelicht in de winkel. Weet iemand wat ik kan doen
Haay ik heb een vraag .
Ik ben bij een missie aan gekomen genaamd terug naar de muur en er staat onderzoek het raadsel van een kartograaf hoe kan ik deze missie voltooien
Jackyverdernie
14 april 2022 at 18:49 Beantwoorden
Hoe kan ik 1 sim van een huishouden laten verhuizen?
Ik had de opdracht laat 2 bevriende sims samenwonen. Dit heb ik gedaan. Nu heb ik 1 huis waar alleen een peuter woont. De moeder woont bij vrienden. Ik wil de moeder graag weer terug verhuizen naar het huis waar de peuter nu alleen woont. Maar dit lukt me niet. Ik kan nog 1 sim toevoegen aan mij stad. Dus dacht ik voeg een sim toe aan het huis met de peuter en dan laat ik de moeder samenwonen met de volwassen sim. Maar ik kan alleen een sim toevoegen aan een lege woning. Dus dit lukt niet. Ook als ik beste vrienden ben met de peuter komt de optie samenwonen niet. Wat moet ik nu doen? Ik ben bang dat de enige optie is de peuter verwijderen ( ik weet ook niet hoe dat moet) en dan een nieuwe sim in het huis laten wonen,samen laten wonen met de moeder en dan weer een baby toevoegen. Weet iemand wat ik het beste kan doen?
Victoor gabrielle
3 maart 2022 at 19:54 Beantwoorden
Tuimelkruid Terras ; momenteel taak van 3,3u … sims zit in werkelijkheid voor 4u1m.50s (momenteel) dat is dikwijks zo en moeilijk om te spel te plannen
Bij de missie terug naar de muur moet ik een beige vloerbedekking kopen en neerleggen. Nu heb ik al 3 keer beige vloerbedekking gekocht maar de missie blijft staan… Wat doe ik fout?
Bij mij staat er tik op de Sim die geen groen diamantje boven het hoofd heeft en tik vervolgens op de wisselkantoor rechts naast de naam van de Sim wat moet ik doen??? Ik snap het niet
Hallo, hoe start ik de missie er hangt liefde in de lucht? Wat moet ik hiervoor eerst doen/bouwen?
Ik ben namelijk all een tijdje op zoek maar vind het nergens
Heyy is eigenlijk hetzelfde als alle andere live evenementen. Je kan dus even kijken bij een andere walktrough (van een andere live evenement) hoe je dit moet doen. Succes!
Hoi,
Bij de peutermissie moet mijn peuter om een tweede bord met koekjes vragen. Maar als ik als peuter klik op een volwassen sim lukt dit niet, weet iemand hoe dit moet?
Ik kannergens mijn levensbollen terug vinden bij mijn inventaris,mijn oudere is gestorven en moest hem doorgeven aan een peuter,waar kan ik deze bol terug vinden
Hoi,
Ik moet een van de sociale taken doen: Schuur je flink af in de douche van een van je buren.
Nu ga ik met mijn sim naar het huis van de buren en klik daar de optie ‘Flink schuren’ aan in de douche. Maar dan voltooid de taak niet..
Kan iemand mij helpen?
Hoi ik ben nu bezig met de weekelijkse missie maar ik moet een jonge Sim een glijbaan laten gebruiken ik heb het al 5 keer ofzo gedaan maar het lukt niet weet iemand toevallig hoe het wel moet?
Hoi allen, ik heb al heel lang een soort probleem ik kan geen buren toevoegen maar ik moet voetbal oefenen bij buren maar ik kan helemaal geen buren toevoegen en ik ben al aangemeld met game center en Facebook iemand hellpp
Ik heb een vraag over het winkelcentrum heb die missie al een tijd geleden afgerond, maar bij de 2de verdieping staat dat ik de 1ste verdieping moet opruimen bij de chillzone, maar Die verdieping is opgeruimd en zie ook nergens een chillzone… ik kan via de roltrap op de 2de verdieping komen aan 1 kant links en aan de andere kant is afgesloten met hekken… wie weet wat ik moet doen, waar zou ik nog kunnen opruimen
Hoe kan ik een volwassen Sim bij de ouders het huis uit zetten/verhuizen? dus zonder dat de ouders ook mee verhuizen.
Ik heb het al geprobeerd via het icoontje Sim verhuizen maar dan krijg ik de melding je kan een getrouwd stel niet uit elkaar halen. En doe ik een huishouden verhuizen gaan de ouders ook mee maar dat wil ik dus niet.
Als je een ander huis hebt ga je naar dat huis en klik je op de Sim die je wilt laten verhuizen, als dat niet werkt moet je de Sim gaan laten samenwonen. Zo doe ik het altijd.. een nieuwe Sim maken of met een bestaande net zolang een band opbouwen totdat je de optie krijgt om samen te gaan wonen. de Sim die vraagt om te gaan samen wonen in dat huis ga je dan wonen.
Weet niet of je al antwoord heb gekregen, je Sim moet niks doen en dan ga je naar het park en dan druk je open waar je Sims staan (links onderaan) en dan druk je op het fluitje bij die Sim.
Lotte Bostyn
28 november 2020 at 20:14 Beantwoorden
Hallo
Ik heb een probleem: Ik zit aan level 38, maar ik krijg geen taken meer. Weet iemand hoe je dat kan oplossen? Alvast bedankt!
Nou ja ik weet niet of dit ooit wordt beantwoord, maar ik heb een bug, ik zit op 94% en moet met summer praten, maar als ik op summer klik staat dat mijn sims er niet naar toe kan lopen, ik kan een screenshot maken. Maar ja who knows wanneer eik een antwoord krijg
greets
Ik wil geen VIP worden want daar heb ik geen geld voor, maar als ik alle spullen heb gespaard om eindelijk een apotheek te kunnen openen, moet ik eerst VIP-7 worden! Al het werken voor niks? Kunnen jullie mij helpen? Ik heb 19 Sims en zit in niveau 36..
Ik kijk uit naar jullie antwoord.
Hoi, als je naar de meubels gaat staat daar onder ‘huis’ als je daar op klikt kan je een kamer toevoegen door op een kamer te klikken vast te houden en dan slepen, ik hoop dat ik het goed heb uitgelegd. Groetjes Guusje.
Hoi, ik zit al jaren vast bij de missie “de weg naar de top”, ik heb de missie al voor 83% voltooid en ik moet nu 12 muziekstukken schrijven. Ik heb al een hoop instrumenten gekocht (waaronder instrumenten met drie sterren), ik weet niet wat ik fout doe want er lijken geen nieuwe melodieën bij te komen. De enige manier die ik kon vinden was nieuwe melodieën ontgrendelen met LP punten, maar dat duurt heel lang. I’ll be forever grateful if someone’s able to solve my problem. 🙂
Hi, welkom op mijn blog! Ik ben Astrid, vrouw van 38 jaar, getrouwd met Hans en moeder van Thomas. Op mijn blog geef ik tips over hoe je een gestructureerd en gelukkig leven kunt hebben. Je kan vooral de volgende onderwerpen verwachten: Plan tips, geld tips, Beauty, Lifestyle, Fotografie, Fashion en allerlei persoonlijke artikelen. Heel veel leesplezier en laat gerust een reactie achter!
Meer over mij.
de missie is een hond van de buren moet een schat zoeken, maar geen van hen heeft een hond. wat moet ik doen?
Klik op een brievenbus en selecteer het
Hoi..welk koffie apparaat moet ik gebruiken om de Sims cappucino te laten drinken…gaat om de Missie sim race
Ik ben bezig met de missie sneeuwproblemen, maar ik moet nu kaarsen kopen. Er staat dat die bij het kopje uitgelicht in de winkel moeten staan, maar ik heb geen knopje uitgelicht in de winkel. Weet iemand wat ik kan doen
Hoi Allemaal
Ik heb een vraag, ik ben met de terug naar de muur opdracht bezig en moet nu 2 sims de lijst laten ontcijferen.
Waar kan ik ze dit laten doen??
Haay ik heb een vraag .
Ik ben bij een missie aan gekomen genaamd terug naar de muur en er staat onderzoek het raadsel van een kartograaf hoe kan ik deze missie voltooien
Hoe kan ik 1 sim van een huishouden laten verhuizen?
Ik had de opdracht laat 2 bevriende sims samenwonen. Dit heb ik gedaan. Nu heb ik 1 huis waar alleen een peuter woont. De moeder woont bij vrienden. Ik wil de moeder graag weer terug verhuizen naar het huis waar de peuter nu alleen woont. Maar dit lukt me niet. Ik kan nog 1 sim toevoegen aan mij stad. Dus dacht ik voeg een sim toe aan het huis met de peuter en dan laat ik de moeder samenwonen met de volwassen sim. Maar ik kan alleen een sim toevoegen aan een lege woning. Dus dit lukt niet. Ook als ik beste vrienden ben met de peuter komt de optie samenwonen niet. Wat moet ik nu doen? Ik ben bang dat de enige optie is de peuter verwijderen ( ik weet ook niet hoe dat moet) en dan een nieuwe sim in het huis laten wonen,samen laten wonen met de moeder en dan weer een baby toevoegen. Weet iemand wat ik het beste kan doen?
Tuimelkruid Terras ; momenteel taak van 3,3u … sims zit in werkelijkheid voor 4u1m.50s (momenteel) dat is dikwijks zo en moeilijk om te spel te plannen
hoi ik heb een vraagje ik moet een accent muur maken maar hoe doe ik dit ben bezig met de missie achter de muur zit vast kan iemand mij helpen?
Bij de missie terug naar de muur moet ik een beige vloerbedekking kopen en neerleggen. Nu heb ik al 3 keer beige vloerbedekking gekocht maar de missie blijft staan… Wat doe ik fout?
Bij mij staat er tik op de Sim die geen groen diamantje boven het hoofd heeft en tik vervolgens op de wisselkantoor rechts naast de naam van de Sim wat moet ik doen??? Ik snap het niet
Hallo, hoe start ik de missie er hangt liefde in de lucht? Wat moet ik hiervoor eerst doen/bouwen?
Ik ben namelijk all een tijdje op zoek maar vind het nergens
Live evenement vakantiehoogbouw.
Ik moet een sim ambachtelijke voorwerpen van een willekeurige ambachtenstation verzamelen. hoe doe ik dit
Heyy is eigenlijk hetzelfde als alle andere live evenementen. Je kan dus even kijken bij een andere walktrough (van een andere live evenement) hoe je dit moet doen. Succes!
ik snap je helemaal
Hoi,
Bij de peutermissie moet mijn peuter om een tweede bord met koekjes vragen. Maar als ik als peuter klik op een volwassen sim lukt dit niet, weet iemand hoe dit moet?
Ik kannergens mijn levensbollen terug vinden bij mijn inventaris,mijn oudere is gestorven en moest hem doorgeven aan een peuter,waar kan ik deze bol terug vinden
De bol is doorgegeven aan een peuter, dus die zit niet meer in de inventaris
Ik moet in het kuimelkruit terras troostvoer eten. Maar hoe doe ik dat?
Kijk in de koelkast en klik op ‘comforteten’. Ik heb 6 koelkasten geplaatst om 6 sims tegelijk te laten eten.
Waar koop ik de spullen voor Sim sprints . Hoe kan een actie uitgevoerd worden als je nergens op kan klikken
Ik moet een Sims een vreugdedansje laten doen bij een stereo
doet de simsfreeplay ook raar bij jullie of ben ik de enige?
moet je nu voor als je een wieg plaats een baby kopen om hem te laten komen.
ik kan de baby niet gewoon toevoegen
Hoi,
Ik moet een van de sociale taken doen: Schuur je flink af in de douche van een van je buren.
Nu ga ik met mijn sim naar het huis van de buren en klik daar de optie ‘Flink schuren’ aan in de douche. Maar dan voltooid de taak niet..
Kan iemand mij helpen?
Hoi ik ben nu bezig met de weekelijkse missie maar ik moet een jonge Sim een glijbaan laten gebruiken ik heb het al 5 keer ofzo gedaan maar het lukt niet weet iemand toevallig hoe het wel moet?
“.Je moet de waterglijbaan gebruiken. Deze is te koop in de winkel onder het kopje ” jonge Sims
Waar staan de spullen die je in de supermarkt koopt
Hoi allen, ik heb al heel lang een soort probleem ik kan geen buren toevoegen maar ik moet voetbal oefenen bij buren maar ik kan helemaal geen buren toevoegen en ik ben al aangemeld met game center en Facebook iemand hellpp
Waar kan ik een strandtafel vinden en in welke woonwinkel?
Hoe krijg je eigenlijk mooiere meubels en zo
Hoe meer XP en hoe hoger level, hoe meer er wordt vrijgespeeld
ik wil een sim romantisch laten doen maar dan moet is eerst missie er hangt liefde in de lucht doen hoe doe ik dat?
Als je veel missies uitspeelt, worden er steeds meer missies vrijgespeeld. Op een gegeven moment komt hij er dan ook
Help! Ik zit vast met de missie Terug naar de muur. Ik moet het raadsel van een cartograaf onderzoeken. Hoe doe ik dat? Ik kan het niet vinden!
Heb je het al gevonden, ik kom er ook niet uit?
Nee, nog niet
Ik heb een vraag over het winkelcentrum heb die missie al een tijd geleden afgerond, maar bij de 2de verdieping staat dat ik de 1ste verdieping moet opruimen bij de chillzone, maar Die verdieping is opgeruimd en zie ook nergens een chillzone… ik kan via de roltrap op de 2de verdieping komen aan 1 kant links en aan de andere kant is afgesloten met hekken… wie weet wat ik moet doen, waar zou ik nog kunnen opruimen
Hoe kan ik een volwassen Sim bij de ouders het huis uit zetten/verhuizen? dus zonder dat de ouders ook mee verhuizen.
Ik heb het al geprobeerd via het icoontje Sim verhuizen maar dan krijg ik de melding je kan een getrouwd stel niet uit elkaar halen. En doe ik een huishouden verhuizen gaan de ouders ook mee maar dat wil ik dus niet.
Als je een ander huis hebt ga je naar dat huis en klik je op de Sim die je wilt laten verhuizen, als dat niet werkt moet je de Sim gaan laten samenwonen. Zo doe ik het altijd.. een nieuwe Sim maken of met een bestaande net zolang een band opbouwen totdat je de optie krijgt om samen te gaan wonen. de Sim die vraagt om te gaan samen wonen in dat huis ga je dan wonen.
Hoe moet ik met mijn sim naar het park?
Als iemand het weet alvast bedankt.
Groetjes Guusje.
Weet niet of je al antwoord heb gekregen, je Sim moet niks doen en dan ga je naar het park en dan druk je open waar je Sims staan (links onderaan) en dan druk je op het fluitje bij die Sim.
Hallo
Ik heb een probleem: Ik zit aan level 38, maar ik krijg geen taken meer. Weet iemand hoe je dat kan oplossen? Alvast bedankt!
groetjes Lotte
Nou ja ik weet niet of dit ooit wordt beantwoord, maar ik heb een bug, ik zit op 94% en moet met summer praten, maar als ik op summer klik staat dat mijn sims er niet naar toe kan lopen, ik kan een screenshot maken. Maar ja who knows wanneer eik een antwoord krijg
greets
Ik krijg het niet voor elkaar om buren toe te voegen…. wat zijn precies de stappen?
Waar vindt je een strand koffietafel is dit pas van een bepaald niveau te verkrijgen?
Ik wil geen VIP worden want daar heb ik geen geld voor, maar als ik alle spullen heb gespaard om eindelijk een apotheek te kunnen openen, moet ik eerst VIP-7 worden! Al het werken voor niks? Kunnen jullie mij helpen? Ik heb 19 Sims en zit in niveau 36..
Ik kijk uit naar jullie antwoord.
hoe moet ik een sim laten breien
Hoe moet je de missie er hangt liefde in de lucht voltooien?
Hoe kan je een muur tussen een kamer bouwen ?
Hoi, als je naar de meubels gaat staat daar onder ‘huis’ als je daar op klikt kan je een kamer toevoegen door op een kamer te klikken vast te houden en dan slepen, ik hoop dat ik het goed heb uitgelegd. Groetjes Guusje.
Hoi, ik zit al jaren vast bij de missie “de weg naar de top”, ik heb de missie al voor 83% voltooid en ik moet nu 12 muziekstukken schrijven. Ik heb al een hoop instrumenten gekocht (waaronder instrumenten met drie sterren), ik weet niet wat ik fout doe want er lijken geen nieuwe melodieën bij te komen. De enige manier die ik kon vinden was nieuwe melodieën ontgrendelen met LP punten, maar dat duurt heel lang. I’ll be forever grateful if someone’s able to solve my problem. 🙂
ik ben met de missie terug naar de muur bezig.
nu moet ik beige vloerbedekking kopen en neer leggen maar hoe moet dat?
Bij de missie Terug naar de muur zit ik op 72% en moet ik cijfers onthullen voor Bertram. Waar doe ik dit?
Hoe kan ik een peuter bij een gezin zetten?
Haalloo ik ben bezig met de missie het mysterieuze eiland. Ik moet de bouwplannen in de brievenbus doen maar hoe doe ik dit?
Waar kun je tafelvoetbal kopen?
wat gebeurd er als ik mijn sim geen eten geef ? expiriment
Dan is het geen geïnspireerde Sim en krijg je minder EXP en dan duurt het langer voordat iets af is etc.
Ik kan geen tijdschriften kopen hebben jullie dit ook gehad? Verder kan ik wel alles kopen?