Rituals – The Ritual Of Karma shower foam full of kindness

Voor mijn verjaardag in mei kreeg ik van mijn broer en schoonzus een heerlijk Rituals pakketje waarin onder andere de The Ritual Of Karma shower foam full of kindness in zat. Een limited edition douchegel waar ik vandaag iets meer over ga vertellen.

De verpakking van deze limited edition vind ik echt super mooi en luxe eruit zien. De kleur vind ik echt super! Hij ligt ook goed in de hand en er zit 200ml in de flacon.

Hierboven heb ik de ingrediënten neergezet. Er zitten heerlijke ingrediënten in, zoals witte lotus en bergamot.

De structuur van de shower foam is echt heerlijk! Zodra je het op je hand spuit, zie je dat het eerst een beetje transparant is.

Maar al snel veranderd dit in een heerlijke volle schuim! Je hebt ook maar echt weinig nodig. De geur is echt geweldig, bloemig en fris. Ik vind het echt heerlijk om deze shower foam in de zomer te gebruiken. Na gebruik is mijn huid heerlijk zacht en de geur blijft ook best wel even een tijdje hangen, daar hou ik wel van!
De limited edition van The Ritual Of Karma shower foam full of kindness kost 8,50 Euro voor 200ml en kan je kopen in de Rituals winkel of via de webshop van Rituals.
Heb jij ook wel eens producten van Rituals uitgeprobeerd? En wat vind jij van Rituals?
Xxx Miss SentinelliVolg mij via Bloglovin, Twitter, Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn en YouTube.
Vind jij dit artikel leuk? Klik dan op het hartje :).
Wat een heerlijke foto’s! En zo jammer dat dit een tijdelijke lijn is! Ik zeg: vast in het assortiment 😉 xoxo
Amina onlangs geplaatst…Advertorial Vichy | Thermaal bronwater verstuiver
Dit vind ik misschien wel de lekkerste geur van Rituals.
In ieder geval ruikt hij in de winkel héérlijk.
Geniet er van!
Deze lijkt me zo lekker! Ik hou echt van Rituals!
Ik heb deze ook en vind de geur zo lekker!
Ik heb deze ook…zalig!! Mooie foto’s heb je gemaakt.
Hilde onlangs geplaatst…Secret Scent Clear Gel Coconut Splash Deodorant
Dank je wel 🙂 !
Heerlijk is deze! Maar ik ben sowieso fan van Rituals
Darina onlangs geplaatst…5 Things I will Do This Summer
Echt mijn favo lijn op dit moment! Heb je de olie ook al eens geprobeerd?
Jamey onlangs geplaatst…Stamping Nail Art MoYou Mother Nature
Oe, de olie heb ik nog niet geprobeerd nee 🙂 . Ik ben wel van plan om meer van deze lijn te gaan uitproberen 🙂 . Thnx voor de tip!
Rituals is echt altijd weer een feestje!
Ik hou echt van Rituals! Super dat je dit voor je verjaardag kreeg, lekker van genieten 🙂
Astrid onlangs geplaatst…Review: Les Couleurs De Noir Bronzer
De geur van deze lijn is zo lekker, ik heb de bodymist hiervan. Deze shower foam lijkt mij een mooie aanvulling.
Ja, hier een mega fan van Rituals! Deze lijn is ook zo heerlijk!
Babs onlangs geplaatst…Nieuwe The Balm producten: Pick up lip liners & Balm Beach blush