Spam je blog

Elke maand ben ik wel op zoek naar nieuwe blogs en bloggers om te gaan volgen. Vooral blogs met de onderwerpen beauty, lifestyle, DIY, fashion en persoonlijk vind ik zeer interessant om te gaan volgen. Heb jij een blog met deze onderwerpen, dan mag je vandaag in de reacties van dit artikel jouw blog spammen!
Laat een reactie achter met de url van jouw blog (of een ander blog dat je aanraadt), de titel en een beschrijving erbij. Zet eventueel erbij hoe mensen jouw kunnen volgen, bijvoorbeeld via Bloglovin of per e-mail. Ik bekijk sowieso elke blog die hier geplaatst wordt :).
Voor de lezers die mijn blog nog niet volgen, heb ik ook een kleine beschrijving hieronder neergezet over mijn blog:
Mijn blog gaat over fotografie, beauty en fashion, lifestyle en veel meer! Je kan mij gaan volgen via Bloglovin :).
.
Dus spam je blog!! 🙂
Xxx Miss SentinelliVolg mij via Bloglovin, Twitter, Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn en YouTube.
Vind jij dit artikel leuk? Klik dan op het hartje :).
Thanks dat we mogen spammen!
Ik ben Joyce, een dame met een Borderline persoonlijkheidsstoornis (BPS). Daarnaast gebruik ik mijn resterende energie om tegen mijn overtollige kilo’s te strijden.
Ik help andere mensen die BPS hebben of mensen die iemand kennen met BPS door mijn persoonlijke ervaringen te delen. Ook deel ik mijn strubbles met het afvallen. Die veel mensen zullen herkennen.
Zodat mensen meer inzicht krijgen in wat BPS nu precies met je doet en dat ik meer mensen stimuleer om gezonder te leven en zij mijn tips kunnen gebruiken om ook kilo’s kwijt te raken.
http://www.mylifeinamoment.nl
Lief dat we weer mogen spammen. Ik maak hier dan ook graag dankbaar gebruik van. Mijn naam is Monica en ik heb een persoonlijke blog waarin ik oa artikelen over beauty, lifestyle en gerechten deel. http://www.littlebyme.nl
Ik hoop dat jullie ook een kijkje willen nemen op mijn blog en nog beter mij ook willen volgen natuurlijk 🙂
Liefs Monica
Gaaf dat je reist door Europa! Leuk 🙂 . Ik ben je gaan volgen via Bloglovin!
Ik heb een trendy mama en lifestyle blog en blog echt over van alles! http://www.volgmama.nl
Nathalie onlangs geplaatst…Instagram Tag
Wat leuk! Ik ben je gaan volgen via Bloglovin 🙂 .
Wat leuk dat we weer mogen spammen! Mijn blog is :http://janiinemma.nl en ik schrijf voornamelijk over beauty, af en toe een persoonlijk artikel over mijn depressie met pdd nos en een angststoornis.
Liefs Janine
Janine onlangs geplaatst…WELKE MAKE-UP PRODUCTEN ZIJN ER VOOR HET GEZICHT? | BEAUTY.
Super leuk! Mijn blog is https://serendipitive.wordpress.com en je vind bij mij vooral artikelen die te maken hebben met lifestyle (tags, muziek, film), persoonlijke artikelen en artikelen over eten. Maar zo af en toe komt er wel eens een shoplog voorbij ofzo!
Leuke blog heb je! Ik ben je gaan volgen via Bloglovin 🙂 !
Super leuk dat we onze blog mogen spammen! Ik ben Hanne en blog op http://simply-hanne.blogspot.be/ over persoonlijke dingen, lifestyle, reizen, boeken en nog een hoop andere. Neem gerust even een kijkje 😉 Ohja en je kan ook mij volgen via Bloglovin’ en twitter
Hanne onlangs geplaatst…Zingen voor een publiek?!
Leuke blog heb je! Ik hou ook van reizen 🙂 . Ik ben je gaan volgen via Bloglovin!
Ben natuurlijk gelijk even gaan kijken (vanuit Facebook ;)). Leuke blog! Ik ga je volgen! Mijn blog http://www.levenvanlot.nl gaat over mijn leven. Het leven van een twintiger met alles wat daarbij komt kijken 🙂
Leuk!! Ik ben je gaan volgen via Bloglovin 🙂 .
Ah leuk!! Ik jou ook! Ik ben dus wel echt nog een Bloglovin newbie, want ik zie jou helemaal niet tussen mijn ‘followers’ staan… wat doe ik fout?
Hmm ik zit ook even te kijken. Ik zie wel staan dat je meer volgers hebt dan in het lijstje staan, ik zie mezelf er inderdaad ook niet tussen staan, terwijl mijn instellingen wel op public staan. De knop staat in ieder geval op “following”, dus ik volg je wel hihi. Vreemd!
Ah wat lief dat je nog even hebt gekeken :). Ik ga mij weleens in Bloglovin verdiepen hoe het kan, maar superleuk dat je mij volgt!
Wat lief dat we mogen spammen! Ik ben Maaike en ik heb een life blog: http://www.xMMKE.nl. Het gaat dus over van alles wat mij inspireert of wat ik tegenkom in mijn leven. Lijkt me leuk als je even een kijkje zal nemen!
Hmm, jouw site doet het niet bij mij, kan dat kloppen?
Klopt, ik ben sinds vanmiddag overgestapt op een nieuwe domeinnaam: http://www.MMKE.nl. Haha 🙂
Maaike onlangs geplaatst…Op deze 5 manieren blijf je jezelf ontwikkelen
Leuk dat we mogen spammen! Ik spam graag mee. http://me-licious.com is een persoonlijke lifestyle blog. De onderwerpen die aan bod komen hebben vooral te maken met lifestyle, health en beauty maar ook food, DIY en interieur mogen niet ontbreken. Door op deze manier iets bij te dragen hoop ik dat mijn lezers hier wat van opsteken en uiteraard graag terugkeren. Neem jij ook een kijkje op Me-licious.com?
Mariëlle onlangs geplaatst…Spam je blog
Super leuk! Ik ben je gaan volgen via Bloglovin 🙂 .
Bedankt, super leuk. Ik zal je terug volgen:)
Mariëlle onlangs geplaatst…Gezonde protein pancakes
Aww dank je wel 🙂 !
Altijd leuk, spammen! Thx 🙂
Op Beeing around lees je over lifestyle, kids, ouderschap en dagelijks leven. Een persoonlijk blog over alles wat ik tegenkom en me bezighoudt eigenlijk.
Te volgen via Facebook, twitter en vliglovin. Moet ik ook op instagram?
Leuke blog heb je! Ik ben je gaan volgen via Bloglovin 🙂 ! En haha je MAG op Instagram, niets moet he haha.
Dankjewel! Altijd leuk om te horen. Ik ga op instagram als ik een camera win ??.
Wat leuk! Ik spam graag mee. Op http://Www.marstyle.nl blog ik over allerlei verwennerij voor mama en kids en dus ook over beauty, fashion, lifestyle. Ik hoop mijn lezers leuke nieuwe dingen te laten zien en blog met inhoud ( dus niet alleen plaatjes)
Super leuke blog heb je zeg! Ik ben je gaan volgen via Bloglovin 🙂 . Leuke artikelen schrijf je 🙂 En mooie foto’s!
Lief van je dankjewel!