Verlaten Chateau met een prachtig entree

Een tijdje geleden zijn we naar een verlaten chateau geweest. Deze heeft echt een prachtig entree, zoals je hierboven ziet 😀 . Ik hou echt van die sierijke vormen 😀 . Vandaag laat ik jullie meer foto’s zien van dit verlaten chateau.

We hadden ook echt ontzettend mooi licht op sommige plekken, zoals op bovenstaande foto.

Het was ook echt heerlijk vergaan binnen, dit kon je zeer goed zien in de gangen. En wat een kleuren hè? Oja, en je moest dus goed opletten als je uit de deur aan de rechterkant kwam hahaha.

Sommige kamers zijn echt zeer bijzonder om te zien. De muren en plafond zien er echt zeer apart en bijzonder uit. En ja ook in dit chateau waren er weer veel kamers met openhaarden 😀 .

Ook de natuur deed weer haar werk, deze klom gewoon naar binnen. Echt prachtig om te zien!!
Dit waren mijn foto’s van dit prachtige verlaten chateau! Binnenkort krijgen jullie natuurlijk nog meer foto’s te zien van andere verlaten gebouwen 😀 .
Fijne jaarwisseling iedereen!!
Xxx Miss SentinelliVolg mij via Bloglovin, Twitter, Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn en YouTube.
Vind jij dit artikel leuk? Klik dan op het hartje :).
Wauw, dat is echt heel mooi om te zien! Mooie foto’s ook. Waar was dit? 🙂
Dank je wel :)! Helaas worden de verlaten locaties niet bekend gemaakt ivm eventuele vandalisme etc.
Mooie foto’s heb je weer gemaakt!
Mooie foto’s. Ik ga er gelijk een verhaal bij verzinnen. Fijne jaarwisseling.
Wat bijzonder om te zien! Aan de ene kant jammer dat zo’n chateau toch aan het vergaan is, maar aan de andere kant vind ik dat ook wel weer heel mooi eruit zien. Jij ook een hele fijne jaarwisseling en een gelukkig en gezond 2015!
Darn! Wat een ongelooflijk mooie foto’s. Beste wensen, Miss Sentinelli!
Wat een ontzettend mooi gebouw. De perfecte locatie voor outfitfoto’s! In welke plaats is dit? Xx
Helaas worden locaties van verlaten gebouwen niet bekend gemaakt ivm vandalisme etc. 🙂 . Maar hij is inderdaad echt heel erg mooi 😀 .
Wat een mooie foto’s! Fijne jaarwisseling!
Prachtige sfeerfoto’s. Ik blijf me toch keer op keer verbazen dat dit soort panden leeg staan. Het lijkt mij zo bijzonder om daar rond te lopen.