Verlaten klooster met kerk

Dit verlaten klooster met kerk hebben we ook alweer 4 jaar geleden bezocht. Ik zag dat ik ook hier weer geen apart artikel van had geschreven, dus vandaag vertel ik jullie hier iets meer over en laat ik mijn foto’s zien.
Het kan zijn dat je een aantal foto’s al gezien hebt, bij bijvoorbeeld DoorMariska.nl. Ik heb namelijk wel een aantal hiervan al gedeeld haha.
Dit verlaten klooster met kerk staat ergens in België. Van het klooster zelf heb ik geen foto’s gemaakt, maar wel van de kerk of kapel die erbij hoort. Dit vond ik namelijk toch wel het meest gave van het gebouw. Het is namelijk echt een zeer bijzonder gebouw om te zien, vooral de lijnen en stippen maken het echt gaaf.
Hieronder heb ik de foto’s geplaatst:








Er was nog veel intact, zelfs het orgel zag er nog goed en ontzettend mooi uit! Echt super gaaf om te zien. Het blijft een zeer bijzondere locatie, je komt niet vaak zo’n kerk of kapel tegen met zo’n aparte architectuur.
Welke foto vind jij het mooist?




Wederom prachtige foto’s! Heel mooi dat zoiets nog in tact is inderdaad.
Een hele mooie en unieke locatie. Geweldig om zoiets te fotograferen!
Weer een geweldige locatie! Ik vind de laatste foto het mooist.
Zo mooi! Ik ben geen kerkganger, maar op vakantie gaan wij altijd in kerken kijken. De bouw, de sfeer, koel… altijd prachtig, vooral als ze heel oud zijn.