Doe jij al mee met de winactie? Win prachtige items van de Catrice Limited Edition “Zensibility”

Vandaag wil ik jullie graag er aan herinneren dat er een zeer gave winactie loopt op mijn blog. Hiermee kan je prachtige items van de Catrice Limited Edition Zensibility winnen! Doe jij al mee met deze winactie?
Hieronder de winactie:
– Win prachtige items van de Catrice Limited Edition “Zensibility”
Je kan nog iets langer dan een week met deze winactie meedoen. Er komt ook heel snel weer een extra winactie online, waarmee je zeer gave beautyproducten kan winnen! Hou mijn blog dus in de gaten!
Succes iedereen!
Xxx Miss SentinelliVolg mij via Bloglovin, Twitter, Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn en YouTube.
Leuk. Gek op zulke spulletjes ?
Ik volg je ook op fb (joyce vdv)
Ik doe graag mee met deze leuke actie. Catrice heeft echt wel heel goede producten
Lief dat je nog een reminder stuurt! Ik deed al mee, maar wil bij deze mijn deelname intrekken. Ben gister op een event geweest waar ik heel veel Catrice make-up heb gekregen en nu gun ik het iemand anders 🙂
Astrid onlangs geplaatst…Bioderma foaming gel review
Ja super tof event! Jammer dat ik niet kon. Maar is helemaal prima 🙂 en super lief van je!
Bedankt voor de reminder!
Laura – Dagelijkse hap onlangs geplaatst…Project Pan | Sunshine Edition FINALE
Bedankt voor de reminder, was vergeten mee te doen dus dat ga ik meteen doen!