New In – Suede enkellaarsjes

Mijn schoenenstash bestaat vooral uit enkellaarsjes met hak en laarzen met hak. Gisteren ging ik even naar de stad, want er was een schoenenwinkel (Van Best in Leerdam) dat een behoorlijke uitverkoop had. Vele schoenen gingen er uit voor maar 10 à 15 Euro. Dat is niet veel natuurlijk! De tip kreeg ik van mijn schoonmoeder, thnx :)!! Ik kwam bovenstaande enkellaarsjes tegen in de winkel.

Deze enkellaarsjes zijn bruin en van suede en waren maar 15 Euro! Er zit een mooie hak onder, hier kan ik nog net op lopen haha. Dunnere hakken moet ik echt niet hebben :).
Ennn..ik paste eerst maat 39, wat mijn normale maat is, maar deze was iets te groot. Er lag nog 1 paar maat 38 en die heb ik aangepast en deze paste veel beter. Ik heb ze daarom ook gelijk meegenomen :)! Ik kon ze echt niet laten liggen voor dat geld haha.
Het was echt ontzettend druk en de schoenen werden bijna uit je handen gekeken door andere mensen omdat zij ook op zoek waren naar die ene maaat…wow, leuk zo’n uitverkoop haha.
Maar ik ben echt super blij met deze nieuwe enkellaarsjes. Binnenkort zal ik eens mijn gehele schoenenstash aan jullie laten zien. Het is niet veel hoor, maar er zitten toch wel leuke schoenen tussen :).
Wat zijn jouw favoriete schoenen?
Xxx Miss SentinelliVolg mij via Bloglovin, Twitter, Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn en YouTube.
Vind jij dit artikel leuk? Klik dan op het hartje :).
wat een onwijs leuke laarjes, prima hak ook, leuke kleuren goed te combineren met alles
Ze zien er heel leuk uit! x
Heel mooi en makkelijk te combineren denk ik ook. 🙂 En dat voor 15 euro; goede koop! 🙂 x
Echt prachtige laarsjes!
Voor mij zijn ze een beetje te tuttig, ik zelf draag het liefst boots van de H&M in het lichtbruin. Het liefst slaap ik nog met die schoenen aan xD
wow ze zijn super mooi! Prachtig!
Ik vind ze heel mooie en vrouwelijk! En je zou absoluut niet zeggen dat ze maar 15 euro kostten :)!
Leuke laarsjes, fijn prijsje ook!
Wat een leuke laarsjes en voor die prijs is het al helemaal leuk!
leuke laarsjes!