Nivea oogmake-up reinigingslotion

In september had ik de oogmake-up reinigingspads opgemaakt en wilde ik graag iets anders uit proberen. Ik koos dit keer voor de Nivea oogmake-up reinigingslotion. En vandaag laat ik jullie meer zien van dit product.
De oogmake-up reinigingslotion is verrijkt met Provatimine B5 , hydrateert en beschermd de gevoelige huid rond de ogen. Iets wat ik echt nodig hebt, want veel reinigingslotions zijn te hard voor mij en wordt het rood rond mijn ogen. Dat wil ik natuurlijk niet hebben!
Hieronder heb ik de ingrediënten vermeld:

Hieronder zie je dat ik wat mascara op mijn hand heb gedaan, Le volume de Chanel mascara in de kleur 10 noir die trouwens alweer op is 🙁 .

Ik doe een beetje Nivea oogmake-up reinigingslotion op een watje en reinig zacht op mijn hand.

Voila, het resultaat! Met één veeg is het meeste er al vanaf. Ik merk dat het niet te hard is voor mijn ogen en dat mijn ogen niet rood worden, ook niet trekkerig. Het voelt gewoon goed aan.
Ik ben blij met deze aankoop :). Je kan de Nivea oogmake-up reinigingslotion kopen voor rond de 3 à 4 Euro bij de drogist of Bol.com.
Ken jij de Nivea oogmake-up reinigingslotion al? En wat vind jij ervan?
Xxx Miss SentinelliVolg mij via Bloglovin, Twitter, Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn en YouTube.
Vind jij dit artikel leuk? Klik dan op het hartje :).
Die is zo fijn! Mijn favoriet. Hier krijg ik namelijk geen prikkende ogen van, de reinigingslotion is zacht. Echt fijn 🙂
Dit lijkt me wel een fijne reinigingslotion!
Deze gebruik ik ook altijd! Hij is heel fijn! Dit is ook de enige oogremover waarvan ik geen last van mijn ogen krijg!
Klinkt goed!
bymarlayne onlangs geplaatst…Home Inspiration
Altijd een moeilijke bij mij. Zelfs met een zachte milk krijg ik nog wel eens last. Toch is een lotion beter om mee te reinigen zegt men. Ik hou ‘m in mijn achterhoofd deze.
Marion onlangs geplaatst…Dingen Die Mij Blij Maken
Dat ziet er goed uit, ik reinig vaak met Nivea of Dove 🙂 Dit zijn altijd hele fijne producten.
Eigenlijk gebruik ik altijd oogpads, puur uit gemak. Maar dit product klinkt ook heel fijn!
Ziet er goed uit! Vind de producten van Nivea erg fijn om te gebruiken voor de micellair water dat is ook echt een aanrader x