!!GESLOTEN!! Winactie! Win een goodiebag t.w.v. 140 Euro

Jaaa daar is hij dan: de winactie naar aanleiding van de 400 volgers die ik heb behaald. Iedereen echt super bedankt! Je kan dan ook echt een super goodiebag t.w.v. 140 Euro winnen met een prachtige inhoud!! Maar wat zit er allemaal in die goodiebag?
Inhoud:
– Armani Jeans portemonnee t.w.v. 100 Euro
– Victoria’s Secret Strawberries & Champagne Body Mist t.w.v. 14.85 Euro
– Rituals nagellakje – Maroon Red t.w.v. 5 Euro
– Rituals Diwali Delight Foaming Shower gel t.w.v. 8 Euro
– Miss Sporty Fabulous Lash mascara t.w.v. 1.99 Euro
– Elle Magazine November t.w.v. 4,99 Euro
– Elle Stijlbijbel najaar t.w.v. 5,99 Euro
Mooie inhoud toch?! Win een goodiebag t.w.v. 140 Euro!
Wat moet je allemaal doen om kans te maken? (Elk van onderstaande is dus verplicht! Plaats in een reactie wat je allemaal gedaan hebt, alles wordt gecontroleerd!)
– Volg mijn blog en like dit artikel.
– Laat ook in de reactie achter (vul een geldig emailadres in het daarvoor bestemde vakje!) dat je meedoet met deze winactie en welke stappen je allemaal hebt gedaan.
Wat MAG je doen om extra kans te maken?
– Like de Facebook pagina van Miss Sentinelli.
– Volg mij op Twitter (@Sentinelli).
– Plaats de volgende zin op Twitter:
“Ik maak kans op goodiebag t.w.v. 140 Euro via @Sentinelli #winactie #winnen #gratis #fashion #beauty #blogger”.
– Schrijf een artikel of maak een sidebanner over deze leuke winactie op jouw site/blog.
De winactie loopt van 23 oktober 2014 tot en met 9 november. Op 10 november krijgt de winnaar een mailtje van mij en de bekendmaking vindt ook op deze website plaats.
Succes iedereen!
Xxx Miss SentinelliVolg mij via Bloglovin, Twitter, Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn en YouTube.
Vind jij dit artikel leuk? Klik dan op het hartje :).
Ik volg je overal al en doe graag mee!
Ook ik doe graag mee aan deze leuke actie
Gefeliciteerd met een prachtig aantal volgers! Daar mag je trots op zijn 🙂
Ik maak graag kans op dit setje!
Ik volg je op:
Bloglovin + like
Twitter Blossomslifenl
Facebook Justnailpolishes justnailpolishes
Ik wens je nog vele volgers toe en veel successen met je blog verder 🙂
kim onlangs geplaatst…10 redenen waarom de herfst wél leuk is!
Mooi pakket, ik doe graag mee! Ik volg je op Bloglovin en like het bericht, volg je op facebook en Twitter en heb getweet.
Wat een geweldige winactie, dat ik die niet eerder heb gezien! Ik doe heel erg graag mee. Wat ik heb gedaan? Ik volg je via Bloglovin en heb het artikel geliked, ook volg ik je via Facebook en Twitter. En nu heel hard duimen! ♥
Gefeliciteerd met je 400+ volgers! Ik doe graag mee aan deze leuke winactie. Ik heb je blog gevolgd en deze post geliked. Ook volg ik je op twitter en heb ik je geliked op Facebook.
Elise onlangs geplaatst…Battle: MUA Undressed vs. Urban Decay Naked
Van harte gefeliciteerd! Vierhonderd volgers is erg veel!De portemonnee is erg duur! Ik volg en like je op bloglovin (beautyding), volg je ook op twitter en heb het bericht getweet (@Ehlands). Veel succes!
Als eerste gefeliciteerd!! Wat een mijlpaal! Ik heb alle stappen doorlopen, twitter, facebook en zelfs instagram (die er niet tussen stond 😀 )
Groetjes,
Eve
Gefeliciteerd met je 400+ volgers! Wat leuk om dit feit met ons te vieren en te trakteren op die FANtastische Goodiebag: zo kom ik mooi de herfst door! 😉
Ik volg je op Bloglovin, heb het artikel geliked en ben fan van je fb pagina geworden.
Groetjes,
Doortje
Ik doe graag mee, geliked, gevolgd en getwitterd (via mijn mans account, ik ben al zat tijd aan de andere medias :D)
ik heb alles gedaan. Superleuke winactie ik doe zeker mee!
Hoi. Ik heb alles gedaan wat verplicht is, en ook geliked op Facebook! 🙂
Wat een mooie prijs! Ik volgde je al op BL en FB, nu ook op twitter. (al ben ik daar niet zo actief) Ik maak graag kans!!
Zo’n geweldige actie met mooie producten laat ik mij zeker niet ontgaan. Ik doe mee!
Wat een gaaf pakket ga je weg geven zeg! hartstikke leuk. Hier maak ik natuurlijk maar al te graag kans op. Natuurlijk volg ik je, && ook op facebook!
Ik volg de blog, like het artikel (tenminste als dat gelukt is) en vind de pagina leuk op facebook.
Schitterende producten en een prachtige win actie!
Ik ben dol op goodiebags, en deze inhoud staat mij ook zeker aan! Ben benieuwd. Ik volg je op bloglovin en heb artikel geliked.
Ziet er erg goed uit! Ik volg op FB en twitter. Tweet geplaatst. Blog geliked. En reactie geplaatst! 🙂
Ohja, ik volg al een tijdje al op BL. Die was ik vergeten te vermelden!! :):)
Wauw. Superactie zeg; ik doe mee. Ik volg en like je via BL (melissavanstipdonkmaas) en FB (melissa.vanstipdonkmaas). Gr. Melissa
Hoi, leuke goodiebag. Ik heb de verplichte dingen gedaan en je ge-liked op Facebook.
De groetjes.
Ik weet niet zeker of ik nou al had meegedaan hihi. Ik volgde je iig overal al en heb het artikel geliked:)
Mira onlangs geplaatst…Win een box vol Fairtrade producten!