Mijn blog gadgets

Bloggen is echt een zeer grote hobby van mij. Bij het bloggen komt er natuurlijk wel heel wat bij kijken, zoals planning, onderwerpen bedenken, social media bijhouden, het schrijven zelf en foto’s maken. Hier gebruik ik allerlei verschillende gadgets voor en vandaag laat ik zien welke blog gadgets ik allemaal gebruik.

Natuurlijk mijn iPad Air, deze gebruik ik bijna altijd om te bloggen, maar ook om mailtjes te bekijken en te beantwoorden. Blogs van anderen te lezen en natuurlijk mijn blog te onderhouden.

Mijn iPhone 6 gebruik ik om te internetten en om op Social Media aanwezig te zijn en foto’s en tweets te plaatsen. Maar ook op berichten te plaatsen op mijn facebookpagina. De apps die ik altijd gebruik op mijn iPhone voor het bloggen zijn onder andere Pagina’s, Dashboard om mijn blogstatistieken bij te houden, Facebook, Twitter, SnapChat, Pinterest, Notities, Bloglovin, Instagram en de drie apps VSCO, Squaready en PicsArt om mijn foto’s mee te bewerken voor op Instagram.

Mijn bullet journal, hier schrijf ik echt alles op in, bijvoorbeeld todo lijsten voor elke dag en maand, blogonderwerpen, blogverbeteringen, te reviewen producten, mijn inkomsten en uitgaven, de foto’s die ik nog moet bewerken en meer. Ik kan echt niet zonder bullet journals, dit is echt een uitkomst als je van todo lijstjes houdt, maar niet alles op losse papiertjes wilt hebben, maar goed gestructureerd bezig wilt zijn.

Mijn Nikon D800 waar ik al mijn foto’s mee maak. Dit is een full frame camera, hiervoor had ik een Nikon D5100, maar sinds vorig jaar ben ik overgegaan naar full frame. Hiermee maak ik mijn blogfoto’s en de foto’s tijdens het fotograferen van verlaten panden en normale fotografie.

Natuurlijk gebruik ik ook een statief om betere foto’s te kunnen maken. Dit is een MeFoto statief, super klein en compact, maar wel erg steving en lang als je hem helemaal uit hebt geklapt. Echt een aanrader!

Omdat mijn man fotograaf is, hebben we vele fotografie spullen in huis waar ik ook gebruik van kan maken. Zoals flitsers, deze zijn echt super handig als je niet genoeg licht in huis hebt. Omdat ik vooral in de avond foto’s maak, is een flitser echt onmisbaar.

Mijn iMac, hier bewerk ik al mijn foto’s op die ik maak. Dit doe ik in Lightroom en heel soms in PhotoShop. Er komt binnenkort nog een artikel online waarbij ik laat zien hoe ik mijn foto’s bewerk.

Een mobiele oplader is ook zeker onmisbaar! Ik ben dagelijks ook minstes twee uur aan het reizen voor mijn werk. Ik combineer mijn werk en bloggen namelijk erg graag door bezig te zijn met bloggen als ik in de trein zit. Dan is het handig als ik een mobiele oplader bij me heb zodat ik niet met een lege iPad of lege iPhone kom te zitten.
Dit waren denk ik wel zo’n beetje al mijn gadgets die ik gebruik voor het bloggen.
Welke gadgets gebruik jij tijdens het bloggen of jouw werk?
Xxx Miss SentinelliVolg mij via Bloglovin, Twitter, Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn en YouTube.
Vind jij dit artikel leuk? Klik dan op het hartje :).
Zelf kan ik ook niet zonder wunderlist. Daar hou ik bij wat ik nog moet schrijven en wat ik al geschreven heb:p
Wat een handige lijst! Ik heb al heel lang een kapot statief en moet dus nodig een nieuwe. Ik ben er nog niet over uit welke het word. Die van jou lijkt me ideaal, hij is zo mooi klein!
Inge onlangs geplaatst…Terugblik #Boektober
De Mefoto statief is echt een aanrader, inderdaad heerlijk klein, maar zeker erg stabiel 🙂 .
Wat leuk om te zien/lezen wat je gebruikt voor het bloggen. Een bulletjournal die wil ik nog eens gaan maken. Maar goed het bloggen staat ook even op een laag pitje, daarnaast wil ik nog eens een goede camera aanschaffen.
Ik gebruik aardig wat dezelfde dingen haha, ik gebuik mijn (windows) laptop, mijn camera (canon EOS 1200D), een statief, wunderlist voor mijn planningen en mijn mobiel en laptop voor social media en mailtjes.
Ook heb ik altijd wel een notitieboekje bij me om mijn blogideeën in op te kunnen schrijven etc.
wat leuk om eens mee te kunnen kijken bij je…zelf gebruik ik een dell laptop, een camera, een notitieboekje en een pen….het statief voor mijn camera gebruik ik eigenlijk maar zelden en deze doet dan ook best vaak dienst als soort van kapstok….
Ik gebruik bijna dezelfde dingen als jou, alleen heb ik een D3200 haha!
Heel leuk om te zien! Ik had net een HAMA statief besteld na het lezen van 34 positieve reviews, maar wat een wankel rotding, zeg!
Ik zit nu te wachten op mijn Canon 750D… Ik wilde geen nieuwe camera, maar er was een prijsfout en voor 349 euro kon ik hem niet laten schieten.
Leuk om te zien wat je allemaal gebruikt!
Ik gebruik mijn (oude) laptop,een Toshiba, waarvan de batterij het niet meer doet, dus altijd een lijntje naar mijn stopcontact…super onhandig, ik kan hem tussentijds niet oppakken om even ergens anders te gaan zitten.
Een opschrijfboekje en mijn Samsung smartphone.
Ik moet nodig naar een lamp gaan zoeken, zo snel donker nu en altijd veel schaduwen hier in huis.
Babs onlangs geplaatst…Larome Paris Winactie! Win een geur naar keuze!